Prosinec 2013

Pomáda 4.10.

5. prosince 2013 v 19:41 | Katycl |  Muzikály
Takže jsem se zase po půl roce vypravila do divadla a jak jinak než na Pomádu v divadle Kalich. Už sem se zase těšila až znova uslyšim první tony písniček,úžasnou scénu a hlavně skvělé herecké výkony. Tahle Pomáda pro mě byla nejlepší co jsem viděla :)

Danny Zukko: Jan Kříž 10*/10* Jeho podání Dannyho je naprosto dokonalé. Herecky,pěvecky i tanečně je bez chyby a opravdu je radost se na něho koukat.
Sandy: Kateřina Steinerová 9/10* Když sem ji měla poprvé moc se mi nelíbila,ale tedka naposled mě hodně překvapila. Herecky byla bezchybná,ale pěvecký výkon byl už trošku horší.
Keneckie: Tomáš Savka 9/10* Tomáš je herecky dobrej,líbí se mi Keneckie v jeho podání,ale pěvecky při písni Náš auták to není ono.
Rizzo: Markéta Procházková 8/10* Mě se Markéta v týhle roli prostě nelíbí. Pro mě bude Rizzo Míša.
Doody: Tomáš Lobl 10/10* Tomáš mě hodně překvapil. Jeho Kouzla lásky byli úžasný a moc jsem si užila jeho podání této role.
Franchy: Marie Blahynková 10*/10* Maušce nemám co vytknout.
Marty: Veronika Bošjaková 10/10* V roli Marty se mi líbí a krásně zpíva Fraddy tu můj.
Jane: Kateřina Herčíková 9/10* Její podáni Jane je jiné než Ivanky,ale líbilo se mi.
Patty: Kateřina Šildová 10*/10* Role šprtky jí prostě sedí. Moc se mi líbila.
Vince Fontaine: Zbyněk Fric 10*/10* Zbynka jsem viděla v této roli popaté a mohla bych znova. Jeho Vince je bezchybný a pokaždý,když se objeví na podiu se začnu smát.
Roger: Michal Pleskot 10*/10* Král úplnkářů. Jeho ztvárněni pubertáka nemá chybu. Moc se mi v této roli líbí.
Sonny: Petr Šudoma 8/10* Moc se mi v této roli nelíbi.
Eugene: Jan Tenkrát 10*/10* Honzi ztvárnění šprta je naprosto famozní. Když se objeví na podiu neudržim se a začnu se smát. Působí tak strašně komicky,ale i roztomile.

Company: 10*/10* Bez nich by Pomáda nebyla Pomádou..