Leden 2014

Rok 2013

16. ledna 2014 v 10:50 | Katycl |  Info....
Ahoj všichni je rok 2014 a já se rozhodla,že poprvé napíšu článek co jsem navštívila v uplynulém roce za akce :)

Seznámila jsem se ze spoustou fajn lidí a moc jsem si to užila :) Mám plno zážitků a byl to velmi vydařený rok :)


2.2. Klíč králů - po druhé jsem navštívila muzikál Klíč králů :)

8.2. koncert Martina Haricha - vypravila jsem se s mojí nej kamarádkou a kamarádkou na koncert Martina Haricha a moc jsem si ho s nima užila a setkání s Martinem bylo fajn :)

23.2. Hamlet - po dlouhé odmlce zase opět Hamlet s Honzíkem a Kátou :) Velmi jsem si toto představení užila :)

1.3. Hamlet - Ano vydala jsem po 6ti dnech znova na Hamleta,kde jsem se poznala s Nailou a Eli :) O přestávce jsem se viděla s Honzíkem :)

2.3. Hamlet (dvoják) - ano mám Hamleta hodně ráda :D Tenhle dvoják sem strávila s Mončou a moc jsem si ho s ní užila. Zakulisí plus pokec s Honzou Kopečným a Monči nezapomunutelné "Já chci taky" :))

9.3. Pomáda - Mé druhé představení Pomády. Byla to akce na poslední chvíli :) zde jsem se seznámila s Nikčou a Luckou a moc jsem si s nima představení užila :) po představení jsem se setkali s Glorčou a popovídali si s ní :)

30.3. Pomáda - zde jsem se před představením sešla poprvé s Močou a Terkou a Vaškem :) Bylo to super setkání,na který nazapomenu :) před představením jsem se viděli s Honzikem :)

31.3. Superstar- dostala jsem od znamýho dědy lístek na natáčeni Československo hledá superstar :)

13.4. Osmý Světadíl (dvoják) - Tenhle dvoják sem si velmi užila :) pří odpoledním představení o přestávce jsem se setkala s Honzíkem a předala mu dárek k narozeninám a popřálu mu a popovídali jsme :) opět skvěle stráveny den s Mončou,Terkou a Nikčou

26.4. Kat Mydlář- zde jsem se viděla opět s Luckou :) tenhle muzikál nemám ráda a vypravyla jsem se na něj kvůli Honzíkovi. O přestávce jsem se s nim setkala a hezky jsme si popovídali.

27.4. Kat Mydlář- Ano vypravila jsem se ještě jednou a opět na Honzíka :D jinak jsem strávila skvělé dopoledne a představení s Mončou a Terkou. Odpoledne jsem se sešla za divadlem s Nikčou a nakonec jsem u ní i přespala.

4.5. Pomáda- Další Pomáda s Honzou :) zas jsem se setkala s holkama Mončou,Terkou a Nikčou a bylo to s nima fajn strávené představení. Po představení jsme se s Nikčou setkali s Glorčou a popovídali jsme si s ní :)


4.10. Pomáda - skoro po půl roce jsem se zase vydala na Pomádu. Zde jsem se setkala s Honzou a Nikčou :)

16.12. Vánočni koncert Petra Bendeho - tak jsem se zas po roce vypravila na koncert Petra a byl to skvěle strávený večer s vánoční atmosférou :)

20.12. premiéra She loves me - zde jsem se setkala poprvé s Katou :) tohle dílo je povedené a má skvělé obsazení. Konečně Honzík může ukazát,že má talent :) Po představení jsem se setkala s Honzíkem :)


Tenhle rok byl nabitý a doufám,že tenhle bude taky skvělý,i když divvadlo ted moc nestíhám,kvůli škole a tak..! :)